Sdružení nezávislých kandidátů Budoucnost pro Chabry

05.08.2022

Společně za BUDOUCNOST PRO CHABRY pro nás a naše děti

Milí přátelé,

do komunálních voleb v září 23.-24.9. 2022 zbývají už pouze necelé dva měsíce. Dovolte mi představit Vám sdružení nezávislých kandidátů "Budoucnost pro Chabry", které kandiduje v komunálních volbách 2022 do zastupitelstva městské části Praha-Dolní Chabry. 

Chabry potřebují silné, profesionální a pracovité vedení, které bude pracovat v zájmu Dolních Chaber a jejich občanů a bude důsledně plnit svůj program. Radnice má plnit dlouhodobé i konkrétní cíle pro rozvoj obce a zároveň naslouchat občanům a být jim příkladem i partnerem. Naši kandidáti tyto požadavky přesně splňují. 

Jsou mezi námi zkušení komunální politici, odborníci ve svém oboru, mladí lidé s chutí a energií, starousedlíci i ti, kdo si vybrali právě Chabry pro svůj dospělý život před nedávnou dobou. Řada projektů se podařila již v minulém období, kdy jsem i já byla ve vedení Chaber a velmi mě to těší. Sliby před počátkem volebního období jsou pouze slovy, pokud je opravdu neuvedete v realitu. Pro mě jsou ale opravdovým závazkem. A to jsem v tomto volebním období také prokázala. 

Jsem hrdá na tým, který se letos uchází o vaše hlasy a jsme připraveni prokázat naše kvality v nadcházejícím volebním období. Věřím, že si spolu s námi přejete žít v naší krásné městské části v poklidné atmosféře a radovat se z dalších pokroků. Pojďme vykročit SPOLEČNĚ ZA BUDOUCNOST PRO CHABRY PRO NÁS A NAŠE DĚTI.

Vaše Barbora Floriánová