Fungující radnice - to přece chceme

21.09.2022

Naše Chabry jsou krásné místo. Žijeme tady, máme zde rodiny a přátele, potkáváme se a sdílíme společně spousty životních chvilek. Rozvoj, prosperita a podoba Chaber je v rukou nás všech a fungující radnice je naprostým základem.

A je jedno, ve které části Chaber bydlíme, zda jsme mladí a single nebo máme velkou rodinu, či si užíváme zaslouženého odpočinku. Radnice tady musí být funkční pro všechny.

Konstruktivní spolupráce a ochota věnovat čas a energii společné práci jsou nezbytným a základním předpokladem pro fungující radnici. Bez těchto předpokladů bude jakýkoli nápad, rozvoj, jakákoli myšlenka či samotná realizace váznout a Chabry moc vzkvétat nebudou. A volby jsou skvělou příležitostí, kdy do toho můžeme všichni zasáhnout. Pojďme prostě jen vybrat lidi, kteří chtějí pro Chabry něco udělat a važme si lidí, kteří chtějí pro Chabry pracovat. Není to přece samozřejmost. Je dobře, že stále takoví lidé jsou, protože jejich práce je často nevděčná a s výsledky jejich práce se občas svezou i jiní, kteří pak hrdě představují zásluhy. O to více si lidí s reálnými výsledky musíme vážit. Pojďme tedy k volbám a vybírejme pečlivě. Vyhněme se tomu, aby byla radnice v kómatu díky jednotlivcům sledujících vlastní prospěch nebo lidem, jejichž ego bude společnou spolupráci blokovat či někomu, kdo si nevidí ani na špičku nosu a chce za každou cenu odmítnout v zásadě jakýkoli cizí nápad.

Pojďme k volbám, výsledkem přece musí být fungující radnice a tím i pohodové žití v Chabrech.

Radovan Zadražil